Rendezvényszervező / Projekt manager

1916CE27-F55E-4A06-B0AB-36EF5A11D06F Created with sketchtool.

FESTIVAL TRAVEL INTERNATIONAL KFT.

1095 Budapest, Soroksári út 48.

15 éve működő, dinamikusan fejlődő irodánk fő tevékenységi körei közé tartozik az utazásszervezés és utazásközvetítés, fesztiválszervezés, rendezvényszervezés, beutaztatás, szabadidős utazások, üzleti és sport utaztatás fiatal felnőtt szegmensben. Magyarország egyik legnagyobb árualapja cégünknél található.

A jelentkezések elbírálása azonnal megkezdődik, és addig folytatódik, amíg a pozíció betöltésre nem kerül.

Főbb feladatok, munkák:

– Gaming, utazási és zenei projektekben való részvétel (PlayIT, Snowattack, Mineshow, Budapest Comic Con, Budapest Essentials, stb)

– Rendezvények, projektek tervezése és end to end megvalósítása

– Projekt csapat munkájának összefogása és kooridnálása

– Rendezvény programhelyszíneinek koordinálása, aktivitások kitalálása

– Projekt terv, költségvetés készítése

– Szponzorok megkeresése az adott projektek kapcsán, szponzori aktivitási ötletek kidolgozása a csapattal

– Rendezvények teljes körű koordinálása, személyes jelenlét a rendezvényeken

–  Alvállalkozók összefogása, ajánlat kérés, szerződés, kontrolling

– Projekt operatív részének pénzügyi felügyelete, együttműködés a pénzüggyel

Az álláshoz tartozó elvárások:

–  Minimum 5 év szakmai tapasztalat

– Angol nyelv tudás

– B kategóriás jogosítvány

– Proaktív gondolkodás, erős stakeholder menedzsment

– Több projekt egyidejű menedzselése, projekt management eszközök ismerete és használata

– Remek tárgyalókészség, jó stressz kezelés

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Naprakész rendszerek használata
  • Modern munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő

CV feltöltése