Referatúra / irodavezető munkatársat keresünk!

1916CE27-F55E-4A06-B0AB-36EF5A11D06F Created with sketchtool.

FESTIVAL TRAVEL INTERNATIONAL KFT.

1095 Budapest, Soroksári út 48.

15 éve működő, dinamikusan fejlődő irodánk fő tevékenységi körei közé tartozik az utazásszervezés és utazásközvetítés, fesztiválszervezés, rendezvényszervezés, beutaztatás, szabadidős utazások, üzleti és sport utaztatás fiatal felnőtt szegmensben. Magyarország egyik legnagyobb árualapja cégünknél található.

A jelentkezések elbírálása azonnal megkezdődik, és addig folytatódik, amíg a pozíció betöltésre nem kerül.

Főbb feladatok, munkák:

  • Utazások szervezése, közvetítése és értékesítése
  • Szállással, autóbérléssel, transzferrel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel
  • Irodai utasforgalom kiszolgálása, irodai működés adminisztrációja
  • Foglalások készítése, nyomon követése, adminisztrálása
  • Számlák kiállítása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Társosztályok (PÜ) munkájának napi szintű támogatása
  • Dedikált projektek end-to-end menedzselése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó kommunikációs készség,
  • értékesítési tapasztalat,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • csapatmunka és önálló munkavégzés,
  • társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • Microsoft programok felhasználói szintű ismerete,
  • Nagyutazás szoftver ismeret,
  • crm és cms rendszer ismeret,
  • legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség,
  • kapcsolatrendszer, ügyfélkör,
  • direkt sales, hírlevél kezelés,
  • GDS rendszer ismeret,
  • WP webdesign felhasználói környezet,
  • felsőfokú angol nyelvtudás,
  • további nyelvismeret,
  • mediterrán úti célok szervezésében, belföldi utazásszervezésben szerzett tapasztalat,
  • téli sí desztinációk ismerete.

Amit kínálunk:

  • biztos háttér,
  • versenyképes jövedelem,
  • fiatalos csapat,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • naprakész rendszerek használata,
  • modern munkakörnyezet,
  • rugalmas munkaidő.

CV feltöltése