Álláslehetőségeink

Csatlakozz hozzánk!

Cégünk a Sziget Zrt. csoport tagjaként, mint Festival Travel International Kft. és Meex International Kft már régóta színesíti az utazás- és rendszervényszervezési piacot.

Pénzügyi Vezetőt Keresünk!

Csatlakozz a Meex International, Festival Travel International és PlayIT Entertainment cégcsoportunkhoz, amely az utazás, zenei projektek és gaming területekkel foglalkozik. Kiemelten utazás szervezés, rendezvény szervezés, valamint projekt management a cégek legfőbb tevékenysége

Főbb eseményeink közé tartoznak a Snowattack, a PlayIT, a Budapest Comic Con és a City Takeover, Budapest Freeze, valamint számos egyéb projekt menedzselése.

Olyan tapasztalt pénzügyi vezetőt keresünk, aki nemcsak a pénzügyi csapatot irányítja, hanem aktívan részt vesz a fizetési megoldások és céges rendszerek bevezetésében, a pénzügyi folyamatok kialakításában, valamint a projekt költségvetések és elszámolások kezelésében.

 Feladatok:

A cégcsoport pénzügyi stratégiájának kidolgozása és végrehajtása

  • A pénzügyi csapat vezetése és fejlesztése
  • Pénzügyi folyamatok és céges juttatási rendszerek kidolgozása és optimalizálása
  • Különböző fizetési megoldások és céges rendszerek bevezetése a hatékonyság növelése érdekében
  • Projekt költségvetések készítése, pénzügyi elemzések és elszámolások felügyelete
  • HR és IT részlegek pénzügyi felügyelete: bérgazdálkodás, IT beruházások költségvetésének kezelése
  • Hitelek és egyéb pénzügyi eszközök kezelése
  • Likviditás menedzsment, cash flow tervezés és optimalizálás
  • Kapcsolattartás könyvelőkkel, auditorokkal, valamint a HR és IT osztályokkal
  • Pénzügyi jelentések és előrejelzések készítése a cégcsoport vezetése számára
  • A kiemelt események (Snowattack, PlayIT, Budapest Comic Con, City Takeover) és egyéb projektek pénzügyi támogatása és elemzése
  • Új üzleti lehetőségek folyamatos keresése és értékelése

Elvárások:

  • Pénzügyi vagy közgazdasági végzettség
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat, előny a HR és IT területeken szerzett költségvetési tapasztalat
  • Tapasztalat fizetési megoldások és céges rendszerek bevezetésében
  • Kiváló pénzügyi elemző és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, csapatvezetési tapasztalat, HR és IT részlegek támogatásában szerzett gyakorlat
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés, szervezési készségek
  • Kiemelkedő Excel-ismeretek, ERP rendszerek használata előnyt jelent
  • Angol nyelv

Előnyök:

  • Könyvelési tudás
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Rugalmas munkavégzés
  • Inspiráló munkakörnyezet, változatos feladatok a kiemelt események (Snowattack, PlayIT, Budapest Comic Con, City Takeover) és egyéb projektek pénzügyi támogatásában
  • Szakmai fejlődési lehetőség, különös tekintettel a HR és IT területekre
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, kivitelezése

Jelentkezési információk:

Amennyiben érdekel ez az izgalmas, sokoldalú pozíció, várjuk jelentkezésedet a következő email címen: allas@meex.hu